Dostawa GRATIS InPost od 299 zł i DPD od 499 zł!

O Nas

Kontakt

Początek firmy sięga roku 1990, kiedy to Ewa i Tadeusz założyli swój pierwszy sklep z tapetami. Przez 25 lat rozwijali swoją działalność i poszerzali asortyment, przy tym nieprzerwanie doradzali klientom, pomagając udekorować ich 4 kąty.

Teraz nadszedł czas by młode pokolenie przejęło inicjatywę. Z tym samym zaangażowaniem i pasją, która nas motywuje, chcemy zainspirować Ciebie do tworzenia pięknych wnętrz. Potrzeby klientów są nam dobrze znane, słuchamy i rozumiemy, dzięki czemu staramy się działać w sposób prosty i jasny dla każdego. Z bagażem doświadczeń, zgromadzonym przez wszystkie lata, a zarazem ze świeżą wiedzą zdobywaną na co dzień, chcemy przedstawić owoc naszej pracy - sklep internetowy UbierzŚciany.pl. U nas kupisz tapety, które będą trwałe i pełne kolorów przez lata, a kiedy będziesz znów remontować z łatwością je usuniesz. Fototapety na każdy wymiar, to Ty możesz wybrać zdjęcie i podać rozmiar. Sztukaterię, w aktualnych trendach. Okleiny z nowoczesną technologią.

Mamy nadzieję, że znajdziesz na naszej stronie pomysłowe aranżację dla Twojego wymarzonego domu. Jeśli jednak tak nie jest, nie martw się! Idąc z duchem czasu, postanowiliśmy wyróżnić się wśród sklepów o podobnym asortymencie i stworzyliśmy blog, z którego możesz czerpać pomysły na ciekawe stylizacje wnętrz oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek jak urządzić swoje mieszkanie bez dodatkowych kłopotów. Zapraszamy na stronę http://manufakturawnetrz.blogspot.com

Naszym celem jest zapewnienie Tobie obsługi w najwyższym standardzie. Dążymy do tego, aby sklep UbierzŚciany.pl był przejrzysty i łatwy w obsługiwaniu. Naszą misją jest, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowali i wracali do nas przy kolejnym remoncie! ;)

Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy i pomożemy Tobie, możemy też postarać się stworzyć atrakcyjną ofertę właśnie dla Ciebie!

pixel