Dostawa GRATIS InPost od 299 zł i DPD od 499 zł!

Nadchodzące trendy w tapetach!

2016-01-08
Nadchodzące trendy w tapetach!

Na nasze czasy silnie oddziałuje postęp techniczny, ciągłe zmiany i bardzo szybki rozwój. Wiele osób ma mało czasu i często żyje w stresie życia codziennego. Żyjemy w świecie całkowicie opanowanym przez coraz bardziej płaskie ekrany tv, smartfony i tablety. Zimne, płaskie i proste powierzchnie dominują w naszym otoczeniu. Na szczęście jeśli chodzi o trendy w tapetach jest całkowicie odwrotnie! Oczywiście znajdziemy także imitacje betonu, cegły czy surowych skał, ale większość kolekcji przeciwstawia się erze technologii.

Trendy 2016 zaspokajają w pełni tęsknotę za ciepłem, naturalnymi materiałami oraz potrzebę poczucia trójwymiarowości. Dzięki ich niepowtarzalnym efektom imitacji tkanin oraz grubym strukturom są szczególnie popularne. Ciepłe odcienie tapet z płóciennymi strukturami mają uwydatnić poczucie przytulności i spokojnej aury, tak abyśmy mogli uciec od zgiełku i stworzyć domową atmosferę, gdy za oknem dominują bezosobowy, przemysłowy styl.

Tapety z nowych kolekcji wyróżniają się wyjątkowymi strukturami powierzchni odbijającej ekskluzywny, ciepły, tekstylny charakter, który można poczuć w dotyku. Aż chce się skorzystać z idealnej szansy stworzenia osobistej oazy spokoju. Tendencje są wyraźnie określone przez najnowszą modą. Skóra, tkanina i i inne wyroby włókiennicze. Ich końcowy efekt to połączenie w całkowicie nowym wymiarze. Ozdoby i wzory adamaszku doprowadzić do powrotu do klasycznych tradycji. Kwiaty są przedstawiane w nowoczesnym wydaniu, pozornie ręcznie malowane w kolorach wody i technik olejnych. To wzornictwo tworzy efekt klasycznej wyjątkowości, podkreślając ich indywidualne oblicze.

Odcienie pastelowe wahają się od ciepłego piasku i beżu po odcienie szarości do klasycznych srebrnych mieszanek. Przytulne złote odcienie brązu tworzą przyjemną atmosferę dobrego samopoczucia. Niemniej jednak, żywe kolorowe odstające w kolekcjach nadal nie pozwalają nam zapomnieć o naszym dynamicznym życie.


inspiracje inspiracje inspiracje inspiracje
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2016
pixel