Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4
Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4

Tapeta ścienna AS Creation Metropolitan Stories II - 37855-4

1,16 € - 21,06 €
inkl. MwSt / szt.
Normaler Preis / szt.
Sie können auch kaufen mit:
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Produkt ausverkauft
Sie erhalten von uns eine E-Mail-Benachrichtigung, sobald das Produkt wieder verfügbar ist.
Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Diese Daten werden nicht für den Versand von Newslettern oder sonstiger Werbung verwendet. Sie stimmen zu, eine einmalige Benachrichtigung über die Verfügbarkeit dieses Produkts zu erhalten.
Symbol
37855-4
Kolor
Beigetöne
Rosatöne
Rapport
versetzter Ansatz
Wie viele Zentimeter ist der Versatz
64/32 cm
Produktbezeichnung
Salon / Esszimmer / Schlafzimmer
Büro / Halle / Flur
Küche / Badezimmer
Rodzaj
tapeta na flizelinie
tapeta winylowa
Rozmiar rolki
0,53 x 10,05 m
Wzór
Marmor
Textur
glänzend
Właściwości
Ściana smarowana klejemMehr

ściana smarowana klejem, nie ma potrzeby nasączania nim tapety, tylko ściana powinna być smarowana

Tapeta ściągalna bez pozostałościMehr

tapeta ściągalna bez pozostałości, możliwa do usunięcia na sucho

Tapeta dobrze światłoodpornaMehr

tapeta dobrze światłoodporna, dobrze zachowuje kolor, nawet przy dłuższym, bezpośrednim kontakcie ze słońcem

Tapeta odporna na szorowanieMehr

tapeta odporna na szorowanie, zabrudzenia mogą być czyszczone za pomocą miękkiej szczotki

Zalecany klej
Masterline Vlizo
Markoline Vlies
Metylan Direct
AS Creation Universal
Wallfix Ultra
Rozmiar próbki
ok. 20x25 cm (wysłane pojedynczo)

Podróż trwa! Poznaj nowych ludzi, nowe metropolie i nowe imponujące wnętrza stworzone przez firmę A.S. Création. Prezentujemy sześć postaci marki, które są wyjątkowe pod względem stylu, swobodnego sposobu życia i mieszkania. Z przyjemnością próbują nowych rzeczy, naśladują je i tworzą własny styl. Nie ważne, w której części świata mieszkają – te nowe ekspresyjne postacie opowiadają swoje historie i chcą, aby je powtórzono – w inspirujący i fascynujący sposób.

Stereotypowa osobowość „MIO - Tokyo” reprezentuje trendy metropolii Tokyo. W tym dynamicznym i prawdopodobnie najbardziej spektakularnym mieście na świecie trzeba koniecznie zapiąć pasy i szybko zacząć jazdę. Nocne światło neonów odbija się kolorowo na twardym asfalcie, a wieżowce futurystycznie wznoszą się w niebo.
"MIO - Tokyo" prowadzi idealny, nowoczesny styl życia typowy dla Tokio oraz jednocześnie zamieszkuje równoległy świat influencerów dostępny online i przez całą dobę. "MIO - Tokyo" jest także w pełni świadoma japońskiej tradycji i jej wartości. Ściany są zarówno ozdobą, jak i symbolem. Tutaj ożywają przynoszące szczęście koi, w całej okazałości prezentują się delikatne pastelowe kwiaty wiśni, a na oczarze japońskim radośnie goszczą ptaki. Mieszkanie pomiędzy dwoma światami.

Stereotypowa osobowość „ANTONIO - Barcelona” reprezentuje trendy metropolii Barcelona.
Barcelona to Gaudi, to sztuka i kultura, której pełno jest w zakątkach uliczek tej tętniącej życiem i dumnej katalońskiej metropolii.
Dzięki "ANTONIO - Barcelona" każdy wieczór stanie się idealny dla miłośników zachodów słońca, każdy krok zamieni się w taniec, a każde mieszkanie w gościnną casę. Na ścianach zagoszczą rośliny z Rambla de Barcelona.
Nawiązanie do figlarnej sztuki Gaudiego z delikatnymi odcieniami wprowadza do mieszkania lekkość i wzbudza ciekawość życia dzięki nowej kolekcji Metropolitan Stories II.

Stereotypowa osobowość „AVA - New York” reprezentuje trendy metropolii New York.
Success & the City! Bądź autentyczny, wyjątkowy i pełen pasji do rzeczy, które są tego warte. Dzięki doświadczeniu i wyczuciu stylu szybko znajdziesz się w zgiełku tętniącego życiem Miasta Marzeń. Jego uroków posmakowano wiele razy, więc wiesz, czego oczekiwać.
"AVA - New York"przedstawia niezwykłe kreacje z przyjaznym, praktycznym podejściem. Modne klasyczne motywy zostały na nowo zinterpretowane ze swobodą i odwagą w użyciu pomysłowych dodatków i detali. Struktury na ścianie tworzą strukturę w życiu.
Są przytłumione, ale nie ciche, zrelaksowane i ugruntowane w odcieniach, które emanują ciepłem, otwierają pomieszczenia i tworzą nowy dom dzięki ekscytującym elementom.

Stereotypowa osobowość „ALENA - St. Petersburg” reprezentuje trendy metropolii St. Petersburg.
Na wysokich obcasach przez białe noce Petersburga. Wzdłuż wspaniałych budynków do modnego i miejskiego centrum metropolii nad Morzem Bałtyckim.
"ALENA - St. Petersburg" to kobieca strona metropolii ukształtowanej przez carów. Elegancka i nowoczesna "ALENA - St. Petersburg" nie zaprzecza bogatym elementom barokowym, lecz jest ich ekscytującym uzupełnieniem. Ściany nowego mieszkania przypominają marmur wspaniałych budowli.
Bursztyn, „złoto Bałtyku”, pojawia się w ciepłej tonacji na tapetach z tej nowej kolekcji. Efektowne zdobienia, zamaszyste ornamenty w połączeniu z prostym stylem tworzą wyjątkową dekorację tapety.

Stereotypowa osobowość „SAID - Marrakech” reprezentuje trendy metropolii Marrakech.
Ciągle w ruchu, w gęstwinie labiryntowych alejek wypełnionych zapachami z całego świata – tak nowy świat spotyka się ze starym. Marrakesz: metropolia, w której spełniają się bajki z 1001 nocy, jest domem "SAID - Marrakech"a.
Ten bloger podróżniczy znalazł tutaj spełnienie swoich marzeń i żyje beztrosko w swobodnej atmosferze. Najnowsza kolekcja "SAID - Marrakech" zdradza orientalne sekrety, jest zdobiona złotymi strukturami na powierzchniach w ciepłych, ciemnych odcieniach i w doskonałej harmonii z naturalnymi materiałami.
Jasnozielone i beżowe wzory palm przybierają na ścianach najpiękniejszą formę. Może warto raz pomyśleć inaczej i rozłożyć dywan na ścianach nowego domu?

Stereotypowa osobowość „NALA - Capetown” reprezentuje trendy metropolii Capetown.
Oto nadchodzi piękno, którym nie można się nasycić, ani o nim zapomnieć. Piękno, które zachwyca z dużą mocą. Stolicą jest Kapsztad, który symbolizuje tolerancję i jak żadna inna metropolia wyróżnia się różnorodnością, otwartością i przyjaznym nastawieniem.
O te wartości walczy "NALA - Capetown" i przedstawia na ścianach historię miasta z imponującą przyrodą i wyrazistymi kolorami.
Okrągłe struktury z elementami złota i srebra przywodzą na myśl biżuterię i rzemiosło z tej południowoafrykańskiej metropolii. Kwieciste wzory w różnych odmianach sprawiają, że ściana staje się panoramą Trasy Ogrodowej.

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel