Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026
Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026
Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026
Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026
Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026
Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026
Sonderangebot Schnäppchen

Listwa karniszowa Mardom Decor - QL026

Symbol
QL026
Herstellercode
5901694457161
Długość
240 cm
Przedział grubości
4 - 4,9 cm
Wysokość
10 cm
Przedział wysokości
7 - 9 cm
Tworzywo
Polistyren wysokiej gęstości
LightGuard
Właściwości
sztywna
Wykończenie
base (do malowania)
Proponowany klej
klej montażowy mocny Mardom Decor Max
klej montażowy Mardom Decor Fix Pro
klej do łączeń Mardom Decor Fix Extra
Cechy
proste cięcieMehr

proste cięcie

niewidoczne połączeniaMehr

niewidoczne połączenie

z dodatkową powłoką ochronnąMehr

z powłoką poprawiającą przyczepnośść

odporne na wilgoćMehr

odporne na wilgość

malowane ze ścianąMehr

mogą być malowane ze ścianą

malowane na dowolny kolorMehr

mogą być malowane na dowolny kolor

Listwa QL066 jest dostępna wyłącznie z magazynu producenta do wyczerpania zapasów! W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnych ilości prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@ubierzsciany.pl. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Mardom Decor to polska marka produkująca listwy dekoracyjne i sztukaterię. W asortymencie znajduje się setki wzorów, kreowanych we współpracy ze znanymi projektantami. Produkty tworzone są do wszystkich stylów wnętrzarskich - od minimalizmu i prostych form do klasycznych lub bogatych zdobień. Produkty Mardom Decor cieszą się uznaniem klientów, dlatego są często nagradzane w wielu prestiżowych konkursach branżowych.  

Sztukateria wykonywana jest z najwyższej jakości wodoodpornych materiałów, które gwarantują perfekcyjny wygląd listew przez wiele lat. Mardom Decor produkuje swoje listwy z dwóch surowców - Polyrorce i Profoam. Oba są wodoodporne i będą długo służyć oraz pokryte są farbą podkładową (primerem), która ma właściwości wygładzające i ułatwia przyjęcie farby. W obu jest możliwość podświetlenia LED. Polyrorce różni się od Profoam tym, że jest mocniejszy, gęstszy i cięższy.

Listwy karniszowe to przede wszystkim oszczędność czasu i obniżenie kosztów remontu. Kształt listew pozwala na umieszczenie w specjalnie zaprojektowanej wnęce taśmy LED, dzięki temu listwa łączy funkcję maskowania karnisza z oświetleniem pomieszczenia. 

NOWOŚĆ! Mardom Decor jako pierwsza firma na rynku stworzyła kolekcję listew karniszowych z technologią Light Guard zapobiegającą przebijaniu światła przez powierzchnię listwy w przypadku zastosowania oświetlenia LED.

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel