Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323

Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323

  • Listwa sufitowa C323 z wklęsłym zaokrągleniem w kształcie półwałka. Może posłużyć jako profil oświetleniowy. Można też montować w wersji odwróconej.
33,57 €
inkl. MwSt / szt.
Normaler Preis / szt.
Sie können auch kaufen mit:
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Produkt ausverkauft
Sie erhalten von uns eine E-Mail-Benachrichtigung, sobald das Produkt wieder verfügbar ist.
Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Diese Daten werden nicht für den Versand von Newslettern oder sonstiger Werbung verwendet. Sie stimmen zu, eine einmalige Benachrichtigung über die Verfügbarkeit dieses Produkts zu erhalten.
Symbol
C323
Herstellercode
5414433019815
Długość
200 cm
Przedział grubości
5 - 5,9 cm
Wysokość
4,2 cm
Przedział wysokości
4 - 6 cm
Właściwości
sztywna
Wykończenie
base (do malowania)
Tworzywo
Polistyren wysokiej gęstości

Ściany mają moc. Mogą być niedostrzegalne, ale mogą też zaoferować o wiele więcej. Ściany mogą spajać wnętrze lub dzielić je. Mogą stworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu, czy to spokojny, dostojny, przytulny czy uroczysty. Wierzymy, że ściany są najważniejszym elementem wnętrza. Właśnie dlatego pasjonujemy się nimi. Firma Orac Decor od 50 lat stawia na innowacyjność i jakość, aby ożywić dziedzictwo dawnych czasów i tworzyć ściany przyszłości. Pragniemy podzielić się z Tobą naszą pasją.

Szeroki wybór gzymsów marki Orac Decor pozwala na dobranie odpowiednich listew do każdego wnętrza i są nieodłącznym elementem wystroju. Dzięki listwom Orac Decor nadasz swoim wnętrzom charakter i osobowość. Listwy Orac Decor są wyjątkowo odporne na wstrząsy oraz na wilgoć, przez co idealnie sprawdzą się także w łazience i kuchni. Dzięki temu, że można je malować, stanowią idealne wykończenie w każdym pomieszczeniu. Gzymsy Orac Decor pomogą ukryć nieestetyczne przejścia, pęknięcia i mniejsze kable. W multifunkcyjnych listwach Orac Decor istnieje możliwość instalacji oświetlenia. Listwy przysufitowe Orac Decor tworzą wizualnie atrakcyjne połączenie pomiędzy ścianami i sufitem. Od gładkich do barokowych, od dekoracyjnych do funkcjonalnych – oferujemy wysokiej jakości rozwiązania na każdą kieszeń. Gzymsy Orac Decor są łatwe do instalacji, a wiele wzorów jest dostępnych w wersji elastycznej.

Zaletami listew sufitowych Orac Decor C323 są:
■ estetyczne przejście między ścianą i sufitem
■ łatwy montaż
■ szeroki wybór wszystkich wariantów stylistycznych, pasują zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach jak i w klasycznych, remontowanych
■ najwyższa jakość, dopracowane detale
■ zagruntowane primerem, aby ułatwić wykonanie dowolnego wykończenia farbą
■ wykonane z autorskiego materiału Purotouch - wysokiej jakości, o dużej gęstości poliuretan pozwala uzyskać drobne szczegóły

Listwa gzymsowa Orac Decor C323 na nowo definiuje klasyczny styl gzymsu wprowadzony po raz pierwszy przez Greków. Przyjrzyj się temu w przekroju, a dostrzeżesz wskazówki projektowe, które wywodzą się z ludzkiej postaci. Listwa przysufitowa Orac Decor C323 naśladuje wygląd szyi i podbródka i może być wykorzystana do stworzenia strukturalnej ściany i sufitu w domu lub projekcie budowlanym.

Wraz z postępem technologii możemy teraz zaoferować coś, czego Grecy nigdy by sobie nie wyobrażali. Montując listwę gzymsową Orac Decor C323 na wysokości od 100mm do 600mm od sufitu można zamaskować nowoczesną taśmę LED i wprowadzić do pomieszczenia światło.

W przypadku używania C323 jako koryta oświetleniowego zalecamy dodanie dodatkowej listwy do sufitu, aby zmaksymalizować klasyczną elegancję pomieszczenia. Inne listwy, które ładnie komponują się z tym profilem, to C321, C332 i C340. Gdy którykolwiek z tych gzymsów zostanie oświetlony przy pomocy listwy C323, pomieszczenia zyskają elegancji, a każda krzywizna i każdy szczegół będzie wyglądać subtelniej.

Inne profile Orac Decor, które dobrze współpracują z listwą C323, to listwy przypodłogowe SX118 i SX156.

Dowiedz się jak łatwo montuje się listwy przysufitowe Orac Decor C323

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel