Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black
Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black

Listwa oświetleniowa Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black

  • Wytrzymała listwa stanowi połączenie minimalistycznego wzornictwa z nowoczesnym akcentem. Odporne na wstrząsy i wilgoć. Posiada rowek na światło LED. Odbijające światło powierzchnie, nadają tej czarnej instalacji oświetleniowej wrażenie nieskończoności.
11,86 €
inkl. MwSt / metr
Normaler Preis / metr
Verkauft für:2metr
Sie können auch kaufen mit:
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Produkt ausverkauft
Sie erhalten von uns eine E-Mail-Benachrichtigung, sobald das Produkt wieder verfügbar ist.
Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Diese Daten werden nicht für den Versand von Newslettern oder sonstiger Werbung verwendet. Sie stimmen zu, eine einmalige Benachrichtigung über die Verfügbarkeit dieses Produkts zu erhalten.
Symbol
IL12 Black
Długość
200 cm
Przedział grubości
2 - 2,9 cm
Wysokość
2 cm
Przedział wysokości
1 - 3 cm
Właściwości
sztywna
Wykończenie
Czarne (pomalowane)
Tworzywo
Polistyren wysokiej gęstości

Hasłem przewodnim rodzinnej marki Noël & Marquet jest "Dom to życie". To Ty decydujesz, jak chcesz żyć. Dlatego firma NMC oferujemy cały wachlarz pomysłów jak urządzić wnętrze i nadać mu unikalnego charakteru. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od upodobań i gustu. Od klasyki po nowoczesność. Do każdego wnętrza, spełniając wszelkie wymagania. Z dbałością o najwyższą jakość. Umożliwiając kreatywność w tworzeniu atrakcyjnych przestrzeni. Najnowocześniejsze rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo. Bo każdy zasługuje na komfort i życie w przestrzeni, która sprawia mu radość. 

Nawet dzisiaj, więcej niż 70 lat od założenia firmy, wszystkie elementy konstrukcyjne marki NOËL & MARQUET produkowane są w Belgii, w zakładzie w Eynatten.

Do tworzenia listew firma NMC wykorzystuje dwie metody.

Dbając o szczegóły, tworząc bardziej wyszukane, trójwymiarowe elementy, wykorzystywane są aluminiowe formy, w które wtryskiwana jest pianka poliuretanowa o dużej gęstości (ARSTYL®). W ten sposób powstają precyzyjne elementy konstrukcyjne: niektóre niezwykle dekoracyjne, inne nowoczesne i minimalistyczne. Ten sam proces wykorzystujemy do produkcji gzymsów FLEX, a także elementów dekoracyjnych (DOMOSTYL®), które mogą być instalowane także na zewnątrz.

W drugim procesie - ekstruzji (wytłaczania) polistyren o średniej i wysokiej gęstości przekształcany jest w lekkie (NOMASTYL®) lub wyjątkowo odporne elementy (WALLSTYL®). Ponadto wszystkie produkty wytwarzane w procesie ekstruzji są wodoodporne, w związku z czym można je bezpiecznie instalować w pomieszczeniach o dużej wilgotności jak na przykład łazienka. Ich montaż jest ułatwiony, ponieważ są fabrycznie zagruntowane, a powierzchnie przeznaczone do klejenia zostały odpowiednio przygotowane już w procesie produkcyjnym.

Bez względu na to, które elementy wybierzesz, produkty NMC nigdy Cię nie zawiodą. Inżynierowie, projektanci i pracownicy działu produkcji nie ustają w wysiłkach, by każdy produkt spełniał wysokie normy jakości marki NOËL & MARQUET. Ponad 70-letnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają produktom marki NOËL & MARQUET niepowtarzalność, wyjątkową atrakcyjność i najwyższą jakość.

Ten smukły i lekki profil oświetleniowy Noël & Marquet (NMC) Wallstyl IL12 Black sprzyja kreatywnemu projektowaniu ścian i umożliwia łatwe rozprowadzanie światła wewnątrz pomieszczeń. Prawdziwa wartość tego elementu tkwi w jego prostocie, która zapewnia szereg możliwości zastosowania; IL12 BLACK można instalować na wszystkich częściach ściany, a nawet na meblach. Charakterystyczne czarne wykończenie sprawia, że ten element jest również chętnie wybierany przez osoby pragnące zapewnić przestrzeni dodatkowy dotyk ciepła i intymności.

Zaletami listew gzymsowych Noël & Marquet Wallstyl IL12 Black są:
■ Jako estetyczne przejście między ścianą i sufitem
■ Łatwe do zainstalowania i wydajne
■ Do wszystkich wariantów stylistycznych w budynkach nowych i remontowanych
■ Najwyższa jakość na każdą kieszeń
■ Zagruntowane, aby ułatwić wykonanie dowolnego wykończenia

Dowiedz się jak łatwo montuje się listwy przysufitowe Noël & Marquet Wallstyl IL12 Black

MONTAŻ LISTEW PRZYSUFITOWYCH - YOUTUBE

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel