Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323
Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323

Listwa oświetleniowa Orac Decor Autoire C323

  • Listwa sufitowa C323 z wklęsłym zaokrągleniem w kształcie półwałka. Może posłużyć jako profil oświetleniowy. Można też montować w wersji odwróconej.
33,99 €
incl. VAT / szt.
Regular price / szt.
You can also buy using:
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.
Symbol
C323
Producer code
5414433019815
Length
200 cm
Thickness range
5 - 5,9 cm
Height
4,2 cm
Height range
4 - 6 cm
Attribute
sztywna
Finish
base (do malowania)
Tworzywo
Polistyren wysokiej gęstości

Ściany mają moc. Mogą być niedostrzegalne, ale mogą też zaoferować o wiele więcej. Ściany mogą spajać wnętrze lub dzielić je. Mogą stworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu, czy to spokojny, dostojny, przytulny czy uroczysty. Wierzymy, że ściany są najważniejszym elementem wnętrza. Właśnie dlatego pasjonujemy się nimi. Firma Orac Decor od 50 lat stawia na innowacyjność i jakość, aby ożywić dziedzictwo dawnych czasów i tworzyć ściany przyszłości. Pragniemy podzielić się z Tobą naszą pasją.

Szeroki wybór gzymsów marki Orac Decor pozwala na dobranie odpowiednich listew do każdego wnętrza i są nieodłącznym elementem wystroju. Dzięki listwom Orac Decor nadasz swoim wnętrzom charakter i osobowość. Listwy Orac Decor są wyjątkowo odporne na wstrząsy oraz na wilgoć, przez co idealnie sprawdzą się także w łazience i kuchni. Dzięki temu, że można je malować, stanowią idealne wykończenie w każdym pomieszczeniu. Gzymsy Orac Decor pomogą ukryć nieestetyczne przejścia, pęknięcia i mniejsze kable. W multifunkcyjnych listwach Orac Decor istnieje możliwość instalacji oświetlenia. Listwy przysufitowe Orac Decor tworzą wizualnie atrakcyjne połączenie pomiędzy ścianami i sufitem. Od gładkich do barokowych, od dekoracyjnych do funkcjonalnych – oferujemy wysokiej jakości rozwiązania na każdą kieszeń. Gzymsy Orac Decor są łatwe do instalacji, a wiele wzorów jest dostępnych w wersji elastycznej.

Zaletami listew sufitowych Orac Decor C323 są:
■ estetyczne przejście między ścianą i sufitem
■ łatwy montaż
■ szeroki wybór wszystkich wariantów stylistycznych, pasują zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach jak i w klasycznych, remontowanych
■ najwyższa jakość, dopracowane detale
■ zagruntowane primerem, aby ułatwić wykonanie dowolnego wykończenia farbą
■ wykonane z autorskiego materiału Purotouch - wysokiej jakości, o dużej gęstości poliuretan pozwala uzyskać drobne szczegóły

Listwa gzymsowa Orac Decor C323 na nowo definiuje klasyczny styl gzymsu wprowadzony po raz pierwszy przez Greków. Przyjrzyj się temu w przekroju, a dostrzeżesz wskazówki projektowe, które wywodzą się z ludzkiej postaci. Listwa przysufitowa Orac Decor C323 naśladuje wygląd szyi i podbródka i może być wykorzystana do stworzenia strukturalnej ściany i sufitu w domu lub projekcie budowlanym.

Wraz z postępem technologii możemy teraz zaoferować coś, czego Grecy nigdy by sobie nie wyobrażali. Montując listwę gzymsową Orac Decor C323 na wysokości od 100mm do 600mm od sufitu można zamaskować nowoczesną taśmę LED i wprowadzić do pomieszczenia światło.

W przypadku używania C323 jako koryta oświetleniowego zalecamy dodanie dodatkowej listwy do sufitu, aby zmaksymalizować klasyczną elegancję pomieszczenia. Inne listwy, które ładnie komponują się z tym profilem, to C321, C332 i C340. Gdy którykolwiek z tych gzymsów zostanie oświetlony przy pomocy listwy C323, pomieszczenia zyskają elegancji, a każda krzywizna i każdy szczegół będzie wyglądać subtelniej.

Inne profile Orac Decor, które dobrze współpracują z listwą C323, to listwy przypodłogowe SX118 i SX156.

Dowiedz się jak łatwo montuje się listwy przysufitowe Orac Decor C323

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel