In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen
Tapeta ścienna BN Walls Grand Safari 220562

Tapeta ścienna BN Walls Grand Safari 220562

68,95 €
inkl. MwSt / szt.
Schnelles Einkaufen 1-Click(ohne Registrierung)
14 Tage für einfache Rückgabe
Dieses Produkt ist nicht in einem stationären Geschäft erhältlich
Sicher einkaufen
Symbol
220562
Kolor
Beigetöne
Rapport
versetzter Ansatz
Wie viele Zentimeter ist der Versatz
64/32 cm
Produktbezeichnung
Salon / Esszimmer / Schlafzimmer
Büro / Halle / Flur
Rodzaj
tapeta winylowa
tapeta na flizelinie
Rozmiar rolki
0,53 x 10,05 m
Wzór
Floral
Właściwości
Ściana smarowana klejemMehr

ściana smarowana klejem, nie ma potrzeby nasączania nim tapety, tylko ściana powinna być smarowana

Tapeta ściągalna bez pozostałościMehr

tapeta ściągalna bez pozostałości, możliwa do usunięcia na sucho

Tapeta odporna na szorowanieMehr

tapeta odporna na szorowanie, zabrudzenia mogą być czyszczone za pomocą miękkiej szczotki

Tapeta dobrze światłoodpornaMehr

tapeta dobrze światłoodporna, dobrze zachowuje kolor, nawet przy dłuższym, bezpośrednim kontakcie ze słońcem

Zalecany klej
Metylan Direct
Markoline Vlies
Masterline Vlizo
Wallfix Ultra
Rozmiar próbki
ok. 20x25 cm (wysłane pojedynczo)

Kolekcja Grand Safari od BN Walls - oto czysta inspiracja z królestwa zwierząt, umiejętnie przełożona na te strukturalne projekty. Zwierzęce motywy są wszędzie, zawsze w stylu, i całkowicie na topie. Zespół projektantów BN Walls udał się do dżungli w poszukiwaniu inspiracji i znaleźli wylegujące się lamparty i kultowe pytony, a także zebry galopujące po równinach. Przyjrzyj się bliżej strukturom tapet, a dostrzeżesz cętki pantery i skórę bawoła.

Wzory i tekstury powstały również czerpiąc inspirację z roślin: plamy, paski, łuski i spieczona słońcem kora, a wszystko to na tle liści dżungli. Dodatkowo specjalna konstrukcja blokowa, w której można wyczuć strukturę pnia drzewa. Kolory są ponadczasowe, a jednocześnie współczesne: od Sahary po zieleń prerii, szarość słonia po błękit oazy, czerń mamby, różowy zachód słońca i czerwień pustyni.

Zrób wrażenie dzięki tapetom z kolekcji Grand Safari - nadrukom zebry i scenom z dżungli. Idealnie nadają się do przyciągającą wzrok na ścianę i można je łatwo mieszać i dopasowywać, niezależnie od tego, czy Twój styl jest czystym egzotycznym urokiem, czy elegancką powściągliwością.

Tapety produkowane przez holenderską fabrykę tworzone są z materiałów o najwyższej jakości, spełniają wszystkie normy unijne i są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Cała kolekcja jest na podkładzie flizelinowym, tapety nie smarujemy klejem, tylko samą ścianę. Winyl użyty do produkcji jest bardzo trwały, odporny na zmywanie i szorowanie. To wygodne rozwiązanie pozwala nam szybko wytapetować bez robienia bałaganu. Tapety odporne na promienie UV, zachowują swój kolor przez wiele lat.


Należy pamiętać, że kolory pokazane na zdjęciach artykułu mogą nieznacznie różnić się od kolorów oryginalnych ze względu na monitor.

Brauchen Sie Hilfe? Haben Sie Fragen?Stellen Sie eine Frage, und wir werden umgehend antworten und die interessantesten Fragen und Antworten für andere veröffentlichen.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixel