Save to shopping list
Create a new shopping list
Tapeta ścienna BN Walls Grounded 220662

Tapeta ścienna BN Walls Grounded 220662

Color
62,05 €
incl. VAT / szt.
Express checkout 1-Click(without registration)
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Symbol
220662
Series
Color
shades of grey
shades of blue
Repeat distance
free match
Product designation
Saloon / Dining room / Bedroom
Office / Hall / Corridor
Type of wallpaper
tapeta winylowa
tapeta na flizelinie
Roll size
0,53 x 10,05 m
Patterns
jednolity
Attribute
Ściana smarowana klejemMore

ściana smarowana klejem, nie ma potrzeby nasączania nim tapety, tylko ściana powinna być smarowana

Tapeta ściągalna bez pozostałościMore

tapeta ściągalna bez pozostałości, możliwa do usunięcia na sucho

Tapeta bardzo odporna na mycieMore

tapeta bardzo odporna na mycie, zabrudzenia, które rozpuszczają się w wodzie można wyczyścić przy użyciu mydła i miękkiej, delikatnej gąbki

Tapeta dobrze światłoodpornaMore

tapeta dobrze światłoodporna, dobrze zachowuje kolor, nawet przy dłuższym, bezpośrednim kontakcie ze słońcem

Recommended adhesives
Metylan Direct
Markoline Vlies
Masterline Vlizo
Wallfix Ultra
Sample size
ok. 20x25 cm (wysłane pojedynczo)

Grounded inspiruje nas do prostego i nieskomplikowanego życia. 'Mniej znaczy więcej'. Grounded jest dla osób, które żyją świadomie. Mądre i odpowiedzialne dokonywanie wyborów, które nie umniejszają jakości i piękna.

Ciepło i tekstura pozostają niezbędne w tworzeniu naszego domu. Komfort, kunszt i odpoczynek są najważniejsze, co dają naturalne materiały z chropowatym wykończeniem. Idealna równowaga między fakturą a tonalnymi kolorami są kluczem do pięknego, naturalnego stylu życia.

W katalogu Grounded możemy znaleźć takie wzory jak Mandale, wyszywane zygzaki czy romby, a także geometryczne wzorki prosto z Alaski. Wzory uzupełniają nitkowane pasy oraz jednolite tapety imitujące materiał. Cała kolekcja zachowana jest w stonowanych odcieniach ziemi. Przeważają brązy, beże i szarości, ale można też znaleźć stłumioną czerwień i zieleń.

Tapety produkowane przez holenderską fabrykę tworzone są z materiałów o najwyższej jakości, spełniają wszystkie normy unijne i są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Cała kolekcja jest na podkładzie flizelinowym, tapety nie smarujemy klejem, tylko samą ścianę. Winyl użyty do produkcji jest bardzo trwały, odporny na zmywanie. To wygodne rozwiązanie pozwala nam szybko wytapetować bez robienia bałaganu. Tapety odporne na promienie UV, zachowują swój kolor przez wiele lat.


Należy pamiętać, że kolory pokazane na zdjęciach artykułu mogą nieznacznie różnić się od kolorów oryginalnych ze względu na monitor.

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel