Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14
Our bestseller

Tapeta ścienna Erismann Luna 2 - 10099-14

  • Tapeta dostępna w większej ilości na zamówienie. Czas realizacji do 3 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
1,17 € - 15,26 €
incl. VAT / szt.
Regular price / szt.
You can also buy using:
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Product sold out
You will receive an email notification from us when the product is available again.
Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Contact details entered above are not used to send newsletters or other advertisements. When you sign up to be notified, you hereby agree to receive only a one-time notification of a product re-availability.
Symbol
10099-14
Series
Availability
24h
Color
shades of grey
shades of beige
Repeat distance
free match
Product designation
Saloon / Dining room / Bedroom
Office / Hall / Corridor
Type of wallpaper
tapeta winylowa
tapeta na flizelinie
Roll size
0,53 x 10,05 m
Patterns
jednolity
Texture
with glitter
Attribute
Ściana smarowana klejemMore

ściana smarowana klejem, nie ma potrzeby nasączania nim tapety, tylko ściana powinna być smarowana

Tapeta ściągalna bez pozostałościMore

tapeta ściągalna bez pozostałości, możliwa do usunięcia na sucho

Tapeta bardzo odporna na mycieMore

tapeta bardzo odporna na mycie, zabrudzenia, które rozpuszczają się w wodzie można wyczyścić przy użyciu mydła i miękkiej, delikatnej gąbki

Tapeta dobrze światłoodpornaMore

tapeta dobrze światłoodporna, dobrze zachowuje kolor, nawet przy dłuższym, bezpośrednim kontakcie ze słońcem

Recommended adhesives
Masterline Vlizo
Markoline Vlies
Metylan Direct
Wallfix Ultra
Sample size
ok. 20x25 cm (wysłane pojedynczo)

Podobnie jak w oryginalnej kolekcji, projekty z kolekcji Luna 2 niemieckiego producenta Erismann po raz kolejny wyróżniają się nowoczesnymi strukturami i wyrafinowanymi detalami.

Graficzne wzory w kolekcji nadają ton nawet bez użycia jaskrawych kolorów. Kombinacje kolorystyczne sprawiają wrażenie ogołoconych, ale jednocześnie trwałych. Wszystkie projekty, niezależnie od tego, czy są w kratkę, retro czy faliste, zostały zinterpretowane w zupełnie nowym świetle, z matowymi i błyszczącymi efektami lub delikatnymi połyskami, wywołującymi ekscytujące efekty wizualne na ścianie. Ich wyraźne linie i struktury tworzą w ten sposób środowisko życia o eleganckim, miejskim charakterze.

W międzyczasie bogata, kwiecista kolekcja obejmuje zachwycająco czyste, świeże kolory, które emanują chłodnym rozmachem. Formowany efekt struktur i lekko płynące krzywizny dużych kwiatów w kształcie dzwonu tworzą ciekawe kontrasty, które dodają ostatecznego akcentu projektowi.

Dopasowane proste, strukturalne wzory w różnych naturalnych kolorach dopełniają wygląd tej uroczej kolekcji. Obok odcieni kremowych i beżowych dostępna jest elegancka gama szarości i brązów. Niebieskie dżinsy i czerwone amarena uzupełniają tę delikatną paletę kolorów, nadając ścianom klimatyczne akcenty wyrafinowania.

Tapety z kolekcji Luna 2 produkowane przez niemiecką fabrykę tworzone są z materiałów o najwyższej jakości, spełniają wszystkie normy unijne i są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Cała kolekcja jest na podkładzie flizelinowym, tapety nie smarujemy klejem, tylko samą ścianę. Winyl użyty do produkcji jest bardzo trwały, odporny na zmywanie. To wygodne rozwiązanie pozwala nam szybko wytapetować bez robienia bałaganu. Tapety odporne na promienie UV, zachowują swój kolor przez wiele lat.

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel